Sık Sorulan Sorular

Aydın'ın Gözde Kız Öğrenci Yurdu

Binalarımızın tamamı 2017 yılında yenilenmiş olan özel öğrenci yurtları standartları üzerinde olup odaların tamamında merkezi yangın söndürme sistemi mevcuttur.Odalarımızın tamamında duman dedektörü bulunmaktadır.

Evet tüm odalarımızın içerisinde banyo & tuvalet bulunmaktadır.Banyo wc oda içerisinde bulunan Aydın'daki bir kaç öğrenci yurdundan birisidir yurdumuz.

Malesef telefon ile kayıt almıyoruz bu yüzden bu tür talepleriniz için özür diliyoruz Bizi tercih etseniz veya başka bir yurdu tercih edecekseniz bile mutlaka kalacak olduğunuz odayı görmeden kayıt yaptırmayın.İnternet ortamında çok fazla resim konulmadığından ve bir çok farklı oda dizanynı bulunduğu için resimlerde görmüş olduğunuz gibi odalarla karşılaşmayabilirsiniz.

Fiyata dahil olan hizmetlerimiz ;

  • Sabah Kahvaltısı, ( yarı açık büfe şeklinde)
  • Akşam yemeği, ( 4 çeşit )– Sabah Kahvaltısı, ( yarı açık büfe şeklindedir.)
  • Kablosuz internet hizmet
  • Düzenli olarak oda temizliği
  • Elektrik - Su - Isınma giderleri

Fiyata dahil olmayan hizmetlerimiz ;

  • Çamaşır yıkama hizmeti
  • Öğrencinin kişisel kullanımda olan nevresim , çarşaf takımı , sıvı sabun , wc kağıdı gibi ürünler öğrenciler tarafından tedarik edilir.

Yurt giriş saatlerimiz:


Hafta içi     : 24:00

Hafta sonu : 24:00

Giriş saatleri ailenin bilgisi dahilinde esnek tutulabilir.

Fakat diğer öğrencilerimizin rahatsızlık duymaması için en son yurda giriş saatimiz 02:00 'dir.

 

Öncelikle yurdumuz fiyatlarını belirlerken rakip fiyat analizi yapmak yerine maliyet analizi yaparak fiyatlarını belirler.Tüm öğrencilerimizde ödemiş olduğu ücretin fazlasıyla geri dönüş olduğunu öğrencilerimiz görebilmektedir.Bunun kanıtıda kayıt yenileme oranlarımız ve öğrenci memnuniyetidir.

Yurdumuz Adnan Menderes Üniversitesi merkez kampüse yürüme mesafesindedir.Fakat bazı fakülteler şehir merkezinden uzakta bulunmaktadır.(Veterinerlik,Zıraat,Dişhekimliği Fakültesi) gibi fakültelere ulaşım sağlayan minibüslerin geçiş güzergahında bulunmaktadır yurdumuz.

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı