Akademi Blog

Aydın'ın Gözde Kız Öğrenci Yurdu

Aradığınız Eğitim Ortamını Sunuyoruz

Aradığınız Eğitim Ortamını Sunuyoruz sizlere en iyi konaklama imkanı sunmanın keyfini yaşıyoruz.

Aradığınız Eğitim Ortamını Sunuyoruz


            Yurt kategorisinde yapılan bütün çalışmalar, özel olarak yapılmaktadır. Öğrenciler için önemli olan bütün özellikleri bir araya getiren aydın kız yurdu, yangın alarmı, özel güvenlik kamerası, çamaşırhane, kantin, yemekhane, bir kişilik, iki kişilik, dört kişilik ve altı kişilik oda seçenekleri, revir, asansör, fitness salonu, parmak izi giriş sistemi, merkezi ısıtma ile ısınma, kablosuz internet, okullara on dakikalık konum, odalarda kitaplık ve çalışma masaları, özel olarak tahsis edilmektedir.

Rahat ve Huzurlu Bir Konaklama
            
            Bir öğrenci için önemli olan bütün unsurları bir araya getiren yurdumuz, disiplinli giriş-çıkış hizmeti vermektedir. Disiplin yanında, öğrencilerin rahat bir yurt hayatı yaşamaları için, aydın kız yurtları, bütün imkanlarını seferber etmektedir. Öğrenciler için en iyi ders çalışma ortamını oluşturan yurdumuz, okul hayatının mükemmel olması için, aydın kız öğrenci yurtları kategorisinde, en iyi hizmeti vermektedir. Yurt içerisinde huzurun sağlanması için özel çalışma ortamları oluşturan yöneticilerimiz, öğrenci psikolojisini göz önünde bulundurmaktadır. Yemeklerimiz, özel olarak çıkmaktadır ve yurt yemeği anlayışını rafa kaldırmaktadır. Temizlik hizmetleri kategorisindeki elemanlarımız, konusunda tecrübeli olan ve temizlik işini meslek edinmiş kişilerdir. Bu nedenle, yurdumuz, her zaman ter temiz bir görüntüye sahiptir. Tuvaletler, banyolar ve özel olarak temizlenmektedir. 

Öğrenciler İçin En İyi Şartlar Oluşturulmaktadır.
            
            Öğrenci hayatında başarı için ortamın iyi olması çok önemlidir. Yurt hayatında huzur, çok önemlidir. Disiplin konusunda aşırıya kaçmadan, huzuru bozmadan, en iyi ortamı oluşturmaya çalışan yurdumuz, başarılı öğrencilerin mekanıdır. Merkezi konumda olması nedeniyle, okullara yürüyerek gidebilirsiniz. Toplu ulaşım araçlarıyla, şehrin her noktasına, rahatlıkla gidebilirsiniz. Market, kafe ve benzeri yerler için, çok uzaklara gitmenize gerek yoktur. Yurda yakın birçok kafe, AVM ve benzeri sosyal yerler vardır. Konum olarak aradığınız özelliklere sahip bir yurttur.
 

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı