Akademi Blog

Aydın'ın Gözde Kız Öğrenci Yurdu

Ev sıcaklığında yurt konforu

Ev Sıcaklığında Yurt


            Aydın öğrenci yoğunluğu fazla olan bir şehirdir. Aydın’da bulunan Adnan Menderes Üniversitesi her yıl on binlerce öğrenciye kapılarını açmaktadır. Bu şehre gelen öğrenciler ise öncelikli olarak kalacak yer ile ilgili sorunlarına ağırlık vermektedir. Devlet yurdu imkanından faydalanamayan öğrenciler Aydın’da bulunan diğer özel yurtları araştırmakta ve hem bütçelerine en uygun olan yurdu hem de sunduğu imkanlar dolayısı ile öğrencileri rahat ettirecek bir yurdu aramaktadırlar. Aydın kız yurdu ve erkek yurdu olarak hizmet veren özel yurtların bazıları kampüse yakın olan noktalarda bazıları ise daha uzak noktalardadır. Aydın kız öğrenci yurdu olarak öğrencilere hizmet veren Akademi yurdu ise kampüse yakınlığı ile bilinen avantajlı yurtlardandır. Akademi yurdunda öğrencilere yurt ücreti dahil bir şekilde sunulan birçok hizmet bulunmaktadır.
 
 Özel Yurtlardaki Avantajlar

            Aydın kız öğrenci yurtları arasında yer alan bu özel yurtlar öğrencilerin odalarında ve oda dışındaki sosyal alanlarda aktiviteler yapmasına fırsat tanımaktadır. Akademi yurdunda bulunan bu imkanlar öğrencilerin ders dışında kalan zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirebilmesini sağlamaktadır. Akademi kız öğrenci yurdu öğrencilerin boş zamanlarında sinema geceleri yapmasını, koşu bantları ile spor yapabilmesini ve aynı zamanda hamam ve sauna hizmeti vererek yurttan dışarı çıkmadan birçok faaliyeti ücretsiz bir biçimde yapabilmesini sağlamaktadır. Aydın kız öğrenci yurtları arasında en fazla imkan sağlayan yurtlardan birisi bu anlamda Akademi Yurdudur. Akademi yurdunun vermiş olduğu hizmetleri ve öğrencilere sağlamış olduğu tüm olanakları öğrenmek için yurt ile bire bir görüşmeler yapmak gereklidir. Aydın kız öğrenci yurdu ya da Aydın Akademi kız öğrenci yurdu olarak bu yurdun web sitesine ulaşabilirsiniz.
 
Fiyat Konusunda Avantaj Sağlıyor

            Aydın kız yurdu olarak seçeceğiniz bu yurt içinde seçmiş olduğunuz oda tipine göre ücretinizi aylık, dönemlik ya da yıllık olarak ödeyebilirsiniz. Yurtta tek kişilik, iki kişilik ya da dört kişilik odalar mevcuttur. Odaların her birinde farklı imkanlar bulunmaktadır. Aydın kız yurdu ararken yolunuzun düşeceği bu özel yurtta öğrencilerinizi gönül rahatlığı ile bırakabileceğiniz güvenli, donanımlı, modern ve konforlu bir ev sıcaklığı öğrencilere sunulmaktadır.
 
 
 

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı