Akademi Blog

Aydın'ın Gözde Kız Öğrenci Yurdu

Huzurlu bir yıl geçireceğiniz doğru adres

Kaliteli bir konaklama hizmeti almanın doğru adresi

Konforlu Ve Huzurlu Konaklamanın Tek Adresi


            2008 yılında sıfır olarak tam donanımlı bir şekilde hizmet vermeye başlayan yurdumuz,  aydın kız öğrenci yurtları arasında kısa sürede önemli bir konuma gelmiştir. Bir aile işletmesi olan yurdumuz, tüm öğrencilerimizin kendilerini evlerinde hissetmeleri için her ayrıntı düşünülerek özenle tasarlanmıştır.

Üstün Kaliteli Hizmetler

            Aydın dışından ya da Aydın merkeze uzak olan bir ilçeden üniversiteye gelen öğrenciler, ilk olarak konaklama sorununu çözmek için Aydın kız yurtları arasında bir araştırma yaparlar. Tanımadıkları bir çevreye ilk kez giren öğrencilere, evlerinden uzak olsalar da ev konforunu sağlıyoruz.
Büyük avantajlar sunulan yurdumuzu incelediğinizde, Aydın kız öğrenci yurtları içerisinde ön planda olduğunu göreceksiniz. Her geçen gün kendimizi ve hizmetlerimizi geliştirerek öğrencilerimizin konforunu artırmayı hedefliyoruz.

            Geniş imkânlar sunan yurdumuz, Aydın kız yurtları içerisinde daima ilk tercih edilen kurum olmaktadır. Öğrencilere ev konforu sunulan yurdumuzda konaklamayı tercih ederseniz, eve çıkmak ile kıyaslandığında ekonomik avantaj elde edersiniz.

Lüks Odalarımızda Konforlu Konaklama

            Öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak fırsatları sunan yurdumuz , 24 saat sınırsız internet ve sıcak su sağlar. Yurdumuzda hem birinci öğretim hem de ikinci öğretim öğrencilerimize özel olarak yemek saatleri düzenliyoruz.

            Aydın Yurdu olarak, misyon ve vizyonlarımız doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Merkez Kampüsüne yürüme mesafesinde olan yurdumuzdan kampüse ücretsiz servis fırsatı sunuyoruz. 24 saat güvenlik sağlanan yurdumuzda, üniversite hayatınızın en eğlenceli ve konforlu günlerini geçirebilirsiniz.
 
 

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı