Akademi Blog

Aydın'ın Gözde Kız Öğrenci Yurdu

Londrada yabancı dil kursu maliyeti ne kadar?

Yurtdışında yabancı dil eğitimi almayı düşünüyormusunuz?

Eğer öğrencilik hayatında sizde Londra'da 1, 3 ve 6 aylık veya daha fazla süre dil kursu maliyetinin ne olduğunu merak ediyorsanız bu yazıyı öğrencilerimiz için hazırlanmıştır.

Yurtdışı eğitim bütçesi belirlerken Londra’da dil eğitimi fiyatlarının yanısıra, yurtdışı uçak biletinizi, yurtdışı konaklama ve yeme-içme gibi çok önemli olan diğer yan masraflar ile ilgili hesaplamaları mutlaka yapmalısınız.

Londarada yabancı dil eğitim için uçak bileti alım aşamaları nasıl olmalıdır?

Uçak bileti yurtdışı planınızı yaparken en çok maliyeti etkileyen unsurların başında gelmektedir.Bu yüzden eğitim döneminizin tatil dönemleri ve ingilzler için önemli olan paskalya tatili dönemlerine gelmesine özen göstermenizde fayda var.Yurtdışına gitme kararı aldıysanız ve eğitim göreceğiniz okul ile anlaştıysanız mutlaka uçak bileti alımlarınızı sona bırakmayınız.

En uygun uçak bile bulabileceğiniz fiyatları karşılaştırabileceğiniz yerel ve uluslar arası farklı uçak firmalarının ve aracı firmaların isimleri alt kısımda yer almaktadır.

  • Ucuzabilet
  • Ekobilet
  • Cheapflights
  • Skyscanner

Londra’da Konaklama Fiyatları Nasıldır?

Bir çok ülkede öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama tipi anlaşmalı aile yanında konaklamadır.Aile yanında kalacağınız için yeme içme giderleri gibi giderler elektrik su giderleri gibi giderler fiyatlara dahil olduğu için konaklamanızı makul fiyatlara çekebilirsiniz.

Bu tarz konaklama hizmeti sunan aileler öğrencilere sürekli bu hizmeti verdikleri için öğrenci psikolojisine bakış açıları gayet iyidir.Böylece, Londra’da aile yanında kalmanın avantajlarını yaşamaya başlarsınız.

Farklı dil okullarının fiyatları ve toplam eğitim süreleri

Avalon School of English

İngilizce Dil Kursu
Süre: 4 hafta
Ders Saati: 15 saat (haftalik)
Ücret: 5600TL

Speakeasy School of English

İngilizce Dil Kursu
Süre: 12 hafta
Ders Saati: 15 saat (haftalik)
Ücret: 3248TL

LSI Language Studies International

İngilizce Dil Kursu
Süre: 24 hafta
Ders Saati: 10 saat (haftalik)
Ücret: 10237TL

Yukarıdaki verilen fiyatlar döviz kurlarına bağlı olup değişiklik gösterebilir.

 

 

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı