Akademi Blog

Aydın'ın Gözde Kız Öğrenci Yurdu

Öğrenciler için ideal bir yurt

Okumak Ve Konaklamak İçin İyi Bir Yer


Aydın’a okumak için gelmek için evden uzakta ilk defa yaşıyor olabilirsiniz. Bu nedenle öğrencilere güvenli, sıcak ve sosyal bir ortamda bağımsızlığınızın tadını çıkarmanıza izin veriyoruz. Kampüse yakın bir yurtta yaşamak, sınıflarınıza, kütüphanelerinize, restoranlarınıza ve kampüsteki diğer her şeye yakın olmanızı sağlar. Aydın kız yurdu size yardımcı olabilecek özenli, güvenilir, profesyonel personeliyle tam kapsamlı hizmet sunar.

Yurdumuz, öğrencilerin kişisel, sosyal ve akademik olarak gelişebilecekleri saygılı ve destekleyici bir yaşam topluluğu ortamı yaratır. Kurulduğumuz günden bugüne benimsediğimiz kalite ilkesinden ödün vermeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Sağladığımız Avantajlar

Yurdumuzda internet, telefon, kablo, su, elektrik, yemek gibi birçok donatı ücretsizdir. Aydın kız yurtları hizmetinizdeki yurdumuz her ay öğrencilerin yeni insanlarla tanışmalarına ve yeni arkadaşlar edinmelerine yardımcı olan sosyal etkinlikler planlar. Yurdumuzda konaklayan öğrenciler,  aynı zamanda tam kapsamlı hizmetlerden faydalanır. Bu, herhangi bir yemek pişirmek veya odanızı temizlemek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir! Yurdumuz ayrıca ortak alanlar ve odalar için temizlik hizmetleri sağlar.

Her Anın Tadını Çıkarın

Yurdumuzda bulunan oyun odaları, cep sinema salonu, spor salonu gibi pek çok donatı bir arada bulunur. Aydın kız öğrenci yurtları arasında farkını ortaya koyan yurdumuz kampüse yakın olduğu için paradan kazandırdığı kadar zamandan da kazandırır. Bu da ders başlamadan sadece birkaç dakika önce uyanmanıza olanak tanır. Yurdumuzda bulunan hizmetler bunlarla sınırlı değildir. Odalarımızda tek başınıza kalabilir veya bir oda arkadaşı seçebilirsiniz.

Temizlik hizmetinden saunaya kadar bir otelde bulunan tüm donatıların bir araya getirildiği yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır. Sadece kız öğrencilere hizmet veren yurdumuzda güvenlik personellerimiz de öğrencilerin hemcinsleridir. Fiziki ve kameralı güvenlik donatılarının yanı sıra kontrollü giriş çıkış sistemiyle her bir öğrenciyle tek tek ilgilenilir.
 
 

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı