Akademi Blog

Aydın'ın Gözde Kız Öğrenci Yurdu

Profesyonel Bir Anlayış İle Yurt Hizmeti

 Okul hayatı boyunca bir öğrenci, dikkatini derslerine verebileceği ve ayrıca tüm olanaklara rahatça ulaşabileceği bir ortamı hayal eder.

Profesyonel Bir Anlayış İle Yurt Hizmeti


           Profesyonel bir anlayış içerisinde aydın kız yurdu bünyesinde yurtlarımızda bütün kız öğrencilerimiz aradığı huzuru ve zengin bir imkanı bulabilecek.  Kurulduğumuz yıldan bu yana her zaman daha çok gelişmekte ve daha iyi hizmet için çalışmaktayız. Güler yüzlü ve yarına her an hazır çalışanlarımız sayesinde huzur içerisinde bir okul dönemi geçirebilirsiniz. Yurtlarımız kapsamında aklınıza gelen her şey ve aradığınız ne varsa bulmanız mümkündür.

Zengin Bir Seçenek İmkânı

            Aklınıza gelen ve gelmeyen oldukça geniş bir seçenek fırsatı kapsamında aydın kız öğrenci yurtları olarak öğrencilerimizin tam olarak rahat edebilmesi için bütün imkânları düşündük. Kaliteli ve zengin kahvaltı ile akşam yemeği sağlıklı bir beslenme sunmaktadır. Öğrencilerimiz ne zaman isterse tüm eşyalarını yıkayabileceği kaliteli çamaşır makineleri, boş zamanlarını değerlendirmeleri adına 20 kişilik olarak tasarlanmış cep sineması ve tüm aletlerin bulunabileceği spor salonları sayesinde keyifli bir vakit geçirerek üzerinizdeki tüm stresi de atabilir. Türk hamamı ile saunası sayesinde de yine günün bütün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Rahat Bir Çalışma Ortamı

            Bir öğrenci için en önemli konulardan biri derslerini huzur ve sessizlik içinde çalışmak istemesidir. Tek kişilik odalar, 2 ya da 4 kişilik odalar içerisinde tüm olanaklar sayesinde öğrencilerimiz ister burada çalışma imkanı bulabilir, isterlerse de konforlu etüt odalarında derslerini çalışabilir. Odalar içerisinde ortopedik yatağınıza uzanarak ders çalışabileceğiniz gibi aynı zamanda çalışma masası ve konforlu koltuklar ile de derslerinize odaklanabilirsiniz. Mutfak, banyo, WC ve buzdolabı ile gardırop sayesinde öğrenciler aradığı her şeyi  aydın kız yurtları dahilinde bulabilecektir.  Kaliteli ve profesyonel bir hizmet için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.
 

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı