Hakkımızda

Aydın'ın Gözde Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuz hakkında genel bilgi

Yurdumuz ilk olarak 2008 yılında kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermeye başlamıştır.İmkanlarının tamamını öğrenci memnuniyeti odaklı kullanmayı amaçlayan hizmet anlayışı ile sektörün lideri konumuna gelmiştir.

Yurdumuz sürekli kendini yenileyen ve iyi yetişmiş insan gücü ile desteklenen uzman kadrosu ile mükemmeliyetçi hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.Her yıl kendini yenileyen öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda yatırım yapmaktadır.

Kalite Politikamız

Özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda, Atatürkçü, Çağdaş, Evrensel, Laik ve Bilimsel yurt hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

İşletmekte olduğumuz tüm öğrenci yurtlarımız olarak ; demokratik, laik , hukuk devleti kurallarına bağlı, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimseyen, M.E.B.'nın denetiminde çağdaş ve modern yurtlarımızda;

Kendini sürekli yenileyen, okuyan , inceleyen , araştıran ve analiz yapabilen ülkesine faydalı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak.

Bütün öğrencilerin hayata hazırlandığı; Dünü, Bugüne; Bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu;

Yönetici, Personel, öğrenci ve velilerin el birliğiyle;

Yılların deneyimi ile iş mükemmeliyetini hedefleyerek misafirlerine güvenilir, yüksek kaliteli hizmetleri prensip edinmek.

Kaliteli yönetim, öğrenci ve veli ilişkileriyle yeniliklere açık ve çağdaş gençlerin yetiştirilmesinde eğitime destek olabilmek.

Sağlık, güven ve hızır ortamı oluşabilmesi için tüm normları koşulsuz uygulamak.

Çevremizde, Şehrimizde ve Bölgemizde ÖRNEK GÖSTERİLEN BİR YURT olmaktır.

 

Misyonumuz

AYDIN AKADEMİ YURDU olarak misyonumuz;

  • Öğrencilerimize evdeki güvenli ortamlarını aratmamak.
  • Misafirlerimize sunulan hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Dinamik modern çalışma ekibimizke sürkeli yenilenen ve gelişen yaşam alanı yaratmak,
  • Ailelerin çocuklarıyla ilgili barınma,güvenlik ve sağlık konularında ki endişelerini yok edecek uygulamalar geliştirerek, gençlerimizin keyif alarak geçirecekleri bir eğitim dönemi sunmaktır.
Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı